ERFAR, 3D baskı prototiplemeden  enjeksiyon kalıplama ve üretimine kadar süratli ve özel tasarım hizmetleri sunmaktadır. Mühendislik uzmanlığı ve proje yönetimi konusundaki geniş tecrübelerinden yola çıkarak, tasarım hizmetlerimiz geniş bir teknoloji ve malzeme seçimiyle desteklenmektedir.

ERFAR, tüm CAD gereksinimleriniz için size yardımcı olacak CAD mühendisleri ve üretim mühendis ekibine sahiptir. ERFAR yüksek tecrübeli mühendisleri ile geniş bir yelpaze programlar ve çok çeşitli uygulamalar için çizimler üretebilirler.

Çözümlerimiz, ürün geliştirme sürecinin çeşitli yönlerini etkilemektedir. Doğrulama, sürdürülebilir tasarım ve veri yönetimini içeren bütünleşmiş iş akışı ERFAR’ın sözüdür. Uzman tasarımcılar birden fazla disiplindeki uzmanlıkları ile tasarımı innovasyon ile birleştirerek tasarım zamanını kısaltırlar.

Çok farklı endüstriyel sektörlere ürünler ve parçalar için CAD tasarımları yaptık ve tesisimizdeki üretim yeteneklerimiz 3D prototiplemeye ve modellemeye olanak sağlayarak tasarım süreci boyunca test edilip değerlendirme fırsatı yakalıyoruz.

Mükemmel hizmet, maliyet etkinliği ve muhteşem dönüş süresi için bize güvenebilirsiniz. Teknik yedekleme, plastik ve metal bileşenlerinin üretim verilerinden az miktarda üretim yapmasını kolaylaştırarak etkin zaman ve maliyet yönetimi sağlar.

Ürün geliştirme sürecinin her aşamasında size yardımcı olmak için buradayız.

CAD tasarım, prototipleme ve enjeksiyon için buradan iletişime geçebilirsiniz.

ERFAR ürün geliştirme ve üretim aşamasına ilerlerken, CAD tasarımının kontrol etme ve onaylama olanağı sunar. Deneyimli CAD ve üretim mühendislerimiz ile imalat operatörlerimiz tasarımınızı imalat teknolojileri açısından kapsamlı bir değerlendirme hizmeti sunar.

Kendilerini işe adamış ve iyi eğitimli takımımız ürün geliştirme süreciniz için mükemmel bir ortaktır. Tasarımınızı değerlendiriyoruz ve üretimi daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getirecek değişiklikler için çözümler ve tavsiyeler sunuyoruz.

Ekipimiz ile paylaştığınız çalışmalarınızın tamamı gizlilik sözleşmeleri ile korunma altındadır.

Parça çizimlerinin veya CAD’in mevcut olmadığı mevcut parçaları ters mühendislik yapmak ve mevcut tasarımları denetlemek ve değiştirmek için kullanılmak üzere tam bir 3D tarama hizmeti sunuyoruz. Taranan verilerle çalışabilecek ve parçaların 3D baskı veya diğer imalat için hazır olduğundan emin olmanız için en kaliteli ekipmanlardan bazıları ile eğitimli teknisyenler ve CAD mühendislerine sahibiz. Tesisimize gönderilen küçük parçaları tarayabilir veya ekipmanımızı tesisinize göndererek sahada ters mühendislik ya da CAD’in mevcut olmadığı mevcut parçalar için raporlama hizmeti sunmaktayız.