Plastik Enjeksiyon Kapasiteleri

Plastik üretim tesisimiz, 60 ton’dan 2250ton’a kadar sıkıştırma basıncına ve 4000gr enjeksiyon kapasitesine sahip ekipmanlarımız ve alanlarında deneyimli operatörle sektörü desteklemekten gurur duyuyoruz. Tamamına yakını bilgisayar kontrollü olan ekipmanız ile proses kontrolü ve mamül denetiminde optimum verimlilik sağlamaktadır. Enjeksiyon makinelerimiz ve üretim sistemimiz işçilik maliyetlerinin ve ürün ret oranının düşürülmesi için tasarlanmıştır. Böylece müşterilerimize zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır. Sürekli yeni üretim teknolojilerini yakından takip ederek zamanın en iyi üretim teknolojilerini kullanmak çabasındayız.

Kalite Kontrol

Kalite güvencesi, günümüzün rekabetçi pazarındaki her bir şirketin ayrılmaz bir parçasıdır ve bizde bu konuyu çok ciddiye alıyoruz. Kalite Güvencesi ERFAR’da üç aşamalı bir süreçtir;

  1. Eğitimli enjeksiyon operatörlerimiz müşterilerimiz tarafından belirlenmiş olan parametreler ve kritik ölçüler ışığında görsel analiz yaparak parametreleri karşılayamayan ürünleri ayırırlar.
  2. Kalite güvence personelimiz plastik enjeksiyon makinesinden çıkan ürünlerden her saat başı rasgele ürün seçerek gereken testleri uygularlar ve uygun olmayan ürünler kayıt altına alınır.
  3. Son olarak kabul gören ürünler sayılıp, kutulanıp kalite kontrol birimine gönderilir. Burada son defa rasgele kontrol yapılır ve miktardan emin olunur. Nihayetinde ürünler nakliyeye hazırdır.