Biz ERFAR olarak kaliteli enjeksiyon kalıpları sunma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Kaliteli plastik enjeksiyon kalıpları konusunda güvenilir bir itibara sahibiz ve günümüzde pek çok kalıp üreticisi gibi kalıplarınızı alt yüklenicilere değil, tesisimizde kendimiz üretiyoruz. Tesislerimizde 30 yılı aşkın tecrübe ile konularında uzman personelimiz tarafından üretilmektedir.

Makine parkımız ve üretim yeteneklerimiz bizi diğer üreticilerden ayıran en önemli faktörlerden birkaçıdır. Tesis içerisinde tüm üretim teknolojilerinin bulunmasının birkaç avantajı vardır;

  • Konsept tasarımdan nihai ürün tamamlanmasına kadar aynı insanlarla çalışarak iletişim ve iş kaybı zamanını minimuma indirgeyerek birden fazla üretici ile çalışırken yaşanan ‘’ Suçu Karşı Tarafa Atma’’ oyununu dahil olmak zorunda kalmazsınız.
  • Kalıbı üreten insanlar ile deneme üretimine alan insanlar aynı kişilerdir. Bu şekilde plastik enjeksiyon kalıbınızın ömrünün, ürününüzün ömrü ile aynı olacak şekilde tasarlandığını ve bütçeye sadık kalarak en iyi ekipman ve işçiliği alacağınızı biliyor olacaksanız. Çünkü herkes bütçesi itibarı ile en iyisini almak ister.
  • Tesis içi plastik enjeksiyon kalıp yapımı, üretim sırasında sorunlarla karşılaştığınızda kesinti süresini ve maliyeti önemli ölçüde azaltmamızı sağlar; böylece müşterilerimiz zamandan ve paradan tasarruf etmiş olur.

Enjeksiyon kalıbınız , CAD / CAM yazılımı , CNC , EDM ve en ileri üretim teknolojileri  kullanarak gerçek zanaatkarlar tarafından tasarlanır ve inşa edilir. Ayrıntılara verdiğimiz değer, plastik enjeksiyon kalıplarının ve plastik enjeksiyon kalıp yapımının gereksinimlerinizi tam anlamı ile karşılayacağını veya aşacağını garantiliyor.

ERFAR , tasarımlarını veya fikirlerini nihai ürüne dönüştürmek için müşterileri ile çözüm odaklı çalışan yetkin bir firmadır. Otomotiv, spor ekipmanı, elektronik, tıbbi, iletişim ve tüketici ürünleri gibi endüstrilere hizmet veriyoruz ve hassasiyet, hızlı ürün sunumu, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla gurur duyuyoruz.