HAKKIMIZDA VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ

ERFAR KALIP PLASTİK

1987 YILINDA SAYIN ERGİN ÇELİK VE TURHAN DEMİR TARAFINDAN İSTANBUL ÜMRANİYE’DE ÜRETİME BAŞLAMIŞTIR. ÜRETİME BAŞLANDIĞI GÜNDEN İTİBAREN SEKTÖRE TEKNOLOJİK VE UYGUN MALİYETLİ ÇÖZÜMLER SUNMUŞTUR. MAKİNE PARKURU VE İNSANA YATIRIMLA HER DAİM GELİŞİM VE İLERLEME ÇABASI İÇİNDE OLMUŞTUR. KALİTEMİZİ ALDIĞIMIZ SERTİFİKALAR İLE KANITLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

ANA FAALİYET KONUMUZ OLAN OTOMOTİV YAN SANAYİNE EK OLARAK YÜKSEK MÜHENDİSLİK VE ÜRETİM KABİLİYETİ GEREKTİREN SANAYİ KOLLARINADA ÜRETİM YAPMAKTADIR. ENTEGRE İMALAT SİSTEMİ İLE TASARIM AŞAMASINDAN, İKİNCİL HİZMETLER DAHİL OLMAK ÜZERE MÜŞTERİLERİMİZİN PROJELERİNİN TÜM AŞAMALARI TESİSİMİZDE UYGULANMAKTADIR.

AYRICA GİRİŞİMCİ PROGRAMIMIZ İLE MÜŞTERİLERİMİZE DOĞRU ŞEKİLDE VE İLK YATIRIM MALİYETLERİNİ EN AZ SEVİYEYE İNDİREREK TİCARETE YENİ ATILAN MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDAYIZ.

ERFAR KALIP PLASTİK 30 YILLIK MÜHENDİSLİK VE İMALAT TECRUBESİ İLE SEKTÖRE HIZLI, EKONOMİK VE KALİTELİ  KURUMSAL ÇÖZÜMLER SUNMAKTADIR.  HALA ÜRETİMİMİZE BAŞLADIĞIMIZ İLK GÜNKİ AMATÖR RUHLU HEYECANIMIZ VE YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ.